Бронюваня

Де відпочити з дитиною цього літа

Наші рекомендації будуть своєрідною підказкою, на що звернути увагу і який готель вибрати в Туреччині.

Отже, їдемо відпочивати з дітьми, можна прихопити не тільки своїх, але і малечу найближчих родичів або друзів. Відразу скажемо, гнатися за дешевизною не варто. З дітьми краще не ризикувати, і взяти "п'ятірку" (у кого є можливість, то і готель 5 * deluxe) з нормальною інфраструктурою, що спеціалізується саме на сімейний відпочинок. Пройдемося по узбережжю.

Кемер: гори, сосни, галькові пляжі, бухти і пейзажі невимовної краси, величезна готельна база. Для недорогого, але якісного відпочинку порадимо CHAMPION HOLIDAY VILLAGE 5 * HV - прекрасна паркова територія з невисокими бунгало в тіні величезних сосен. Готель багато років позиціонує себе як "сімейний" готель, для цього, дійсно, створена вся інфраструктура: відмінний дитячий клуб, в якому є навіть українські педагоги, справжнє дитяче меню в головному ресторані, весела дитяча анімація ... І все це за дуже помірною ціною.

Зверніть увагу на іншого ветерана в нелегкій справі створення комфортного відпочинку для батьків і дітей - готель ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB 5 *. Це теж Холідей Віллідж (тобто, котеджне селище невисокою забудови на великий, дуже зеленої території), який багато років заслуговує найвищі оцінки відвідувачів будь-якого туристичного сайту.